Carlson NR3 additional

Carlson SurvPC 7, program pomiarowy kompatybilny z systemem Windows 10 i 11, służy do obsługi odbiorników GNSS i tachimetrów manulanych i robotycznych wielu różnych producentów. Szeroka biblioteka sterowników oraz moduł pomiarów hybrydowych pozwalają na skonfigurowanie zestawu do pomiarów zintegrowanych z urządzeń różnych marek. 

Współpraca z Esri®

SurvPC, jako pierwsze na rynku pozwala geodetom na pracę w systemie ArcGIS® w interfejsie, który dobrze znają. SurvPC wyświetla mapę Esri® i zapewnia dostęp do bazy danych. Cechy i atrybuty pomierzonych punktów są zapisywane do tej bazy i wyświetlane na mapie z odpowiednimi symbolami. Pomiędzy geodetami a profesjonalistami GIS od zawsze istniała luka, a jedynym połączeniem pomiędzy obiema profesjami były pliki Shape. Od teraz, wykorzystując program Carlson SurvPC, geodeci mogą pracować na danych Esri® z wykorzystaniem znanego interfejsu i bez konieczności konwersji pomiędzy formatami.

Zaawnsowana funkcjonalność

Carlson SurvPC to program o bardzo przejrzystym interfejsie użytkownika, co sprawia że rozpoczęcie pracy jest niesamowicie proste. Pomimo intuicyjnego wyglądu, SurvPC oferuje nie tylko podstawowe funkcje pomiarwe, ale również zaawansowaną funkcjonalność dla najbardziej wymagających użytkowników. Pełna obsługa plików CAD, tyczenie polilinii 3D w czasie rzeczywistym, pomiary drogowe oraz moduły obsługujące modele BIM, pomiary tuneli i monitoring to tylko niektóre z nich.

Najnowsze webinarium o SurvPC 7 dostępne jest do obejrzenia poniżej:

 

Sprawdź nowości, które pojawiły się w wersjach SurvPC 6 i najnowszym SurvPC 7:

 

Zachęcamy do zapoznania się z filmami instruktażowymi na temat oprogramowania SurvPC:

 
 
 
 
 
 

 

Pobierz broszurę i sprawdź jakie nowe funkcje zawiera najnowsza wersja 7.

 SurvPC thumbnail