PC Carlson Survey

Carlson Software to nie tylko programy pomiarowe SurvCESurvPC i Layout, ale również szeroki wybór oprogramowania biurowego, w tym SurveyGNSS do obróbki statycznych pomiarów GNSS. W ofercie znajdziemy także podstawowy program kreślarski Carlson iCAD zawierający pakiet 2D i 3D dostępny jako dożywotnia licencja. Dla geodetów, specjalistów z branży projektowej i GIS-u, Carlson przygotował pakiet Civil Suite (Civil, Survey, GIS i Hydrology) oparty na silniku znanego IntelliCAD, ale również z możliwością uruchomienia na silniku AutoCAD. Pojedyncze moduły z pakietu Civil Suite są dostępne jako oddzielne programy.

Carlson Software nieustannie rozwija swoją ofertę mając na uwadze rynkowe trendy. W odpowiedzi na wzrastającą popularność danych ze skanowania laserowego i fotogrametrii, amerykańska firma przygotowała program Carlson PhotoCapture, który służy do przetwarzania zdjęć z dronów. Jest on dostępny w modelu subskrypcyjnym online lub w postaci desktopowej z licencją wieczystą. Użytkownikom skanerów laserowych Carlson poleca program PointCloud, który oprócz wstępnego post-procesingu umożliwia generowanie numerycznych modeli terenu, tworzenie przekrojów, profil i rysunków CAD bezpośrednio na chmurze punktów 3D.

 

Jeśli chcesz przetestować nasze oprogrmowanie kliknij w link dostępny z prawej strony ekranu i wybierz interesujący Cię program, a otrzymasz 30-dniową wersję demonstracyjną z pełną funkcjonalnością!