Carlson NR3 additional

Tablet Cedar CT8x2 oferuje potężną funkcjonalność w przystępnej cenie. Mocny 8-rdzeniowy procesor Qualcomm® Snapdragon™ SDM6323 1.8Ghz Kyro 250, system operacyjny Android 10 i jasny ekran o wysokiej rozdzielczości zapewniający widoczność w świetle słonecznym sprawiają, że Cedar CT8x2 jest idealnym narzędziem do wykonywania pomiarów terenowych.

Bardzo szybki procesor Qualcomm sprawia, że jest to najlepszy tablet z serii Cedar. Cechują go imponujące prędkości przetwarzania, wydajność wyświetlania, wysoka jakość obrazu i wiele więcej. 4GB pamięci RAM zapewniają komfortową pracę przy zaawansowanych projektach pomiarowych, a dysk o pojemności 64GB z możliwością rozbudowy o kartę SD 128GB daje możliwość przechowywania dużych plików na urządzeniu, które masz przy sobie w terenie. Z systemem Android 10, Cedar CT8x2 wykorzystuje Google Mobile Services do uzyskiwania dostępu i uruchamiania wielu aplikacji dostępnych w Google Play Store. Ten wszechstronny system operacyjny zapewnia użytkownikom szybkość i funkcjonalność.

 CT8 GNSS

 CT8 Battery 

 Wyposażony w odbiornik GNSS U-Blox M8, Cedar CT8x2 zapewnia precyzyjne pozycjonowanie w celu gromadzenia danych terenowych. Podczas gdy wiele tabletów dostarcza dane z dokładnością do 3-10m, Cedar CT8x2 generuje je nawet z dokładnością do 1m, w zależności od warunków pomiarowych.

Wymienna bateria litowo-jonowa umieszczona w tablecie CT8x2 zapewnia nawet 8 godzin ciągłej pracy, a więc praktycznie cały dzień roboczy. W razie potrzeby użytkownik może w każdej chwili wymienić rozładowaną baterię na kolejną. 

 

 CT8 Rugged

 

 CT8 Price 

Zapewniając większą odporność w porównaniu z innymi urządzeniami, Cedar CT8x2 ma stopień ochrony IP67. Jego lekka obudowa ma przy tym nadal elegancki i ergonomiczny kształt. Wytrzymała konstrukcja doskonale sprawdza się w trudnych warunkach. CT8 może działać w zakresie temperatur od -20 C do 60 C i wytrzymuje wielokrotne upadki z 1 metra na beton. Posiada ultra jasny 8-calowy ekran dotykowy pokryty szkłem Gorilla Glass.

Cedar CT8x2 to wysoka jakość w przystępnej cenie. Tablet jest niedrogim rozwiązaniem z systemem Android, które spełnia surowe wymagania w zakresie gromadzenia danych terenowych.
W połączeniu z oprogramowaniem Carlson Layout i odbiornikami GNSS marki Carlson, Cedar CT8x2 tworzy kompletny zestaw GNSS do precyzyjnych pomiarów RTK.