Carlson NR3 additional

Carlson SurvPC, program pomiarowy kompatybilny z systemem Windows 10, jako pierwsze na rynku pozwala geodetom na pracę w systemie ArcGIS® w interfejsie który dobrze znają. SurvPC wyświetla mapę Esri® i zapewnia dostęp do bazy danych. Cechy i atrybuty pomierzonych punktów są zapisywane do tej bazy i wyświetlane na mapie z odpowiednimi symbolami.

Wypełnia lukę

Pomiędzy geodetami a profesjonalistami GIS od zawsze istniała luka, a jedynym połączeniem pomiędzy obiema profesjami były pliki Shape. Od teraz, wykorzystując program Carlson SurvPC, geodeci mogą pracować na danych Esri® z wykorzystaniem znanego interfejsu i bez konieczności konwersji pomiędzy formatami.

Wolność wyboru

Własna konfiguracja kontroler/oprogramowanie jeszcze nigdy nie była tak łatwa. Carlson SurvPC obsługuje szeroki zakres odbiorników GNSS RTK, tachimetrów, dalmierzy, a nawet sonarów do pomiarów hydrologicznych. Możesz wybrać swoją własną platformę roboczą: wytrzymały tablet do pomiarów terenowych lub wydajny laptop do biura.

Prosty w obsłudze

Carlson SurvPC został zaprojektowany do pracy w terenie bez względu na warunki. Przyjazny interfejs i duża klawiatura wirtualna zapewniają jeszcze łatwiejszą obsługę.

Współpraca z Esri

Mapy Esri® i rysunki MicroStation® są zaskakująco wyraźne i dobrze widoczne w terenie. W obu przypadkach program SurvPC nie dokonuje konwersji, a użytkownik pracuje na oryginalnych mapach mogąc identyfikować poszczególne elementy mapy i modyfikować je przy użyciu tradycyjnych metod snapowania. Geodeci mają dostęp do map Esri® przedstawiających granice administracyjne, granice wodne, infrastrukturę i inne, a SurvPC automatycznie pobiera mapę ze wszystkimi powiązanymi atrybutami. Nie jest do tego potrzebne żadne dodatkowe przygotowanie - silnik Esri® wczytuje i zapisuje dokumenty Esri® mxd pozwalając na edycję danych bezpośrednio w formacie Esri®. Umożliwia to geodetom i specjalistom GIS efektywną pracę w jednolitym systemie dla różnych klientów.

 

Obejrzyj darmowe nagranie z webinaru i poznaj nowości dostępne w wersji 6 tego popularnego programu:

 
 

 

Zachęcamy do zapoznania się z filmami instruktażowymi na temat oprogramowania SurvCE:

 
 
 
 
 
 

 

Pobierz broszurę programu i sprawdź jakie nowe funkcje zawiera najnowsza wersja 6.

 SurvPC thumbnail