Carlson NR3 additionalOdbiornik GNSS Carlson BRx6+ wyznacza nowe standardy wśród odbiorników klasy premium. BRx6+ wykorzystuje technologię AthenaTM GNSS RTK. Śledzi wszystkie dostępne konstelacje na trzech częstotliwościach zapewniając niewiarygodną wydajność w oparciu o sieci RTN/RTK i lokalne stacje bazowe. Użytkownicy mogą spodziewać się nie tylko szybkiej inicjalizacji, ale także stabilnego i powtarzalnego pomiaru w różnych warunkach. Z odpowiednią subskrypcją BRx6+ odbiera korekty Atlas® L-Band. Odbiornik może spełniać funkcję bazy lub odbiornika ruchomego.

BRx6+ został wyposażony w modem GSM 4G Penta-Band LTE, radio UHF nadawczo-odbiorcze, Wi-Fi oraz Bluetooth®. Innowacyjna technologia Carlson Listen-Listen umożliwia wykorzystanie modemu GSM podczas pracy w trybie Baza-Rover zapewniając większy zasięg transmisji poprawek RTK. Ponadto, SurvCE/SurvPC pozwala na wykorzystanie modemu GSM lub połączenia Wi-Fi w kontrolerze.

Carlson’s SurvCE/SurvPC w połączeniu z odbiornikiem BRx6+, kontrolerem Surveyor 2 lub tabletem RT3 oferuje kompletne rozwiązanie pomiarowe. SurvCE/SurvPC jest w pełni kompatybilne z BRx6+, a dzięki elektronicznej libelli wyświetlanej na ekranie kontrolera praca w terenie staje się przyjemnością. Dzięki ciągłemu rozwojowi, SurvCE/SurvPC zapewnia niesamowitą wydajność i jakość pracy.

 

Specyfikacja techniczna odbiornika Carlson BRx6+ dostępna poniżej.

BRx6